Про стан виробничого травматизму на підприємствах, в організаціях та господарствах Херсонської області протягом січня-серпня 2019 року


Протягом січня-серпня 2019/2018 року на підприємствах Херсонської області на 8 осіб зменшилась кількість постраждалих на виробництві.

Так, у січні-серпні 2019 року травмувались 43 робітники в  аналогічному періоді минулого року — 51.

За віком постраждалі на виробництві:

— до 30 років – 1 особа;

— до 50 років – 18 осіб;

— 50 і старше – 24 осіб.

Кількість потерпілих чоловічої статі – 25 осіб, жінок – 18.

20 постраждалих є працівниками підприємств, установ і організацій, які зареєстровані у м. Херсоні, у м. Гола Пристань та у м. Київ – по 4 особи, м. Олешки, м. Каховка, Чаплинському районі – по 2 особи, м. Івано-Франківську, м. Скадовськ, м. Нова Каховка, м. Таврійськ, м. Генічеськ, м. Нікополь Дніпропетровської обл., м. Берислав, смт Нововоронцовка та смт Високопілля по 1 особі.

Станом на 31.08.2019 року Головним управлінням проведено (проводиться) 27 спеціальних розслідувань нещасних випадків, внаслідок яких постраждали 28 працівників. За вісім місяців минулого року було проведено 28 спеціальних розслідувань з загальною кількістю потерпілих – 28 осіб.

У звітному періоді 2019 року на підконтрольних Головному управлінню підприємствах зареєстровано два нещасних випадки із смертельними наслідками, які за підсумками роботи спеціальних розслідувань визнані пов’язаними з виробництвом, в результаті яких загинули троє працівників.

Внаслідок природної смерті на робочому місці померло дванадцять працівників, в аналогічному періоді минулого року – двадцять чотири особи.

Print Friendly and PDF

Останні новини