Працівникам Горностаївського міжрайонного управління водного господарства наголосили на дотриманні вимог з охорони праці


З метою упередження виробничого травматизму, головним державним інспектором відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки Валерієм Совєтовим, разом із страховим експертом Каховського відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Херсонській області Людмилою Рожок, було проведено семінар з питань дотримання вимог з охорони праці при наданні послуг зі зрошення полів для агропромислових підприємств області.

Під час семінару фахівці доповіли про стан виробничого травматизму в Україні та області. Зокрема, вони розповіли про основні причини травматизму та його наслідки.

Так, Валерій Совєтов довів до відома учасників семінару, що протягом січня-серпня 2019 року на підприємствах Херсонської області травмувалось 43 робітника, а в аналогічному періоді минулого року – 51, таким чином кількість постраждалих на виробництві зменшилась на 8 осіб.

Разом з тим, він наголосив на необхідності неухильного додержання вимог інструкцій з охорони праці та якісному проведенні інструктажів.

В свою чергу, Людмила Рожок зазначила, що основними причинами виробничого травматизму в галузі є недодержання вимог інструкцій з охорони праці, правил безпечної експлуатації технічних засобів, особиста необережність потерпілих тощо.

Наприклад, 13.06.2019 року стався нещасний випадок з працівником Чаплинського управління водного господарства. Під час проведення поточного ремонту автоматичного вимикача виникла електрична дуга, напрям якої уразив провідного інженера станції насосної, внаслідок чого він отримав тяжкі опіки.

По завершенню семінару, начальник відділу охорони праці Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра Сергій Глущенко доповів учасникам семінару про основні завдання для зниження стану травматизму в галузі, а саме: якісній розробці заходів з поліпшення стану охорони праці, неформальному проведенні інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки, якісній розробці інструкцій з охорони праці тощо.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини