УВАГА! Стартує ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020


За підтримки Державної служби України з питань праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» проводить ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020.

Конкурс проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2020 році. Ця дата відзначається щорічно 28 квітня — у Всесвітній день охорони праці.

Формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках, активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості – основна мотивація заходу.

Головне управління Держпраці у Херсонській області приймає роботи на перший етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» — 2020 за адресою: м. Херсон, вул. Тираспільська, 1. На регіональному рівні конкурс триватиме до 15 лютого 2020 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв та вихованці позашкільних навчальних закладів.

Переможців буде визначено у трьох вікових групах:

  • перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 17 років.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, зокрема безпечне ведення робіт промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурс проводиться у два етапи:

Перший (відбірковий регіональний тур) – з жовтня 2019 року по лютий 2020 року. Учасники надсилають роботи до Головного управління Держпраці не пізніше 15 лютого 2020 року, після чого на регіональному рівні підбиваються підсумки першого етапу.

Автори робіт, які посіли І, ІІ і ІІІ місця у відповідних вікових групах, стають лауреатами регіонального туру конкурсу. Їх роботи відправляють для участі у ІІ етапі конкурсу до м. Київ.

Другий (фінал) – квітень 2020 року. Фінал конкурсу організовує ДП «Редакція журналу «Охорона праці» в період з 1 по 28 квітня 2018 року.

Вимоги до малюнка:

На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

Розмір роботи не має перевищувати формат А2.

На звороті малюнка зазначаються:

  • назва роботи;
  • прізвище, ім`я, по батькові та дата народження автора;
  • місце проживання (повна адреса) автора, контактний телефон, електронна адреса;
  • сфера діяльності батьків;
  • назва навчального закладу;
  • прізвище, ім`я, по батькові методичного керівника (детальніше див. Положення)

Конкурсні роботи на відбірковий регіональний тур Херсонщини відправляти до 15 лютого 2020 року на адресу Головного управління Держпраці у Херсонській області: 73026, м. Херсон, вул. Тираспільська, 1.

Довідки за телефоном прес-служби Головного управління: (0552) 49-23-86 Галицька Юлія Миколаївна.

Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Print Friendly and PDF

Останні новини