Розпочато перевірку ПАТ«Дім марочних коньяків «Таврія»


Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області було розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці, промислової безпеки, питань зайнятості населення та використання праці інвалідів у приватному акціонерному товаристві «Дім марочних коньяків «Таврія».

Під час планової перевірки особливу увагу буде приділено питанням електробезпеки, експлуатації об’єктів котлонагляду, систем газопостачання, систем водозабезпечення та питанням охорони праці під час технологічного процесу з виробництва продукції.

Крім того, начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Херсонській області Володимир Скрипнюк провів з працівниками та посадовими особами ПАТ«Дім марочних коньяків «Таврія» семінар-нараду щодо упередження травматизму на виробництві.

Так, під час заходу присутнім було надано роз’яснення стосовно дотримання правил утримання машин та обладнання в технічно справному стані, їх безпечної експлуатації. Разом з тим, посадовець розповів присутнім про новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який було затверджено 17 квітня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України № 337.

Також, особливу увагу фахівець звернув на проведення медоглядів, видачі спецодягу, розробку інструкцій з охорони праці та проведенні інструктажів.

image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини