Розпочато перевірку ТОВ «Амалтея»


30.10.2019 року, комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, питань зайнятості населення та використання праці інвалідів на підприємстві ТОВ «Амалтея».

Під час планової перевірки особливу увагу буде приділено стану промислової безпеки та охорони праці при експлуатації фреонової холодильної установки, вентиляційної установки, питанням електробезпеки, експлуатації об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд, експлуатації технологічного та автомобільного транспорту, питанням охорони праці під час технологічного процесу з виробництва продукції, стану організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій, а також дотримання вимог законодавства про працю та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Сьогодні, члени комісії ознайомилися з виробничими потужностями підприємства, зокрема лінією, яка виготовляє поліпропіленові мішки та іншу продукцію.

Крім того, заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Володимир Бондарчук провів з працівниками та посадовими особами ТОВ «Амалтея» семінар-нараду щодо упередження травматизму на виробництві. Посадовець повідомив про стан виробничого травматизму в області та розповів присутнім про новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який було затверджено 17 квітня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України № 337.

Довідково: ТОВ «Амалтея» займається торгівельною діяльністю, виробництвом і продажем упаковки під різні сипучі вантажі, виробництвом і продажем полімерних модифікаторів POLYCOM. Поліпропіленові мішки, вироблені компанією «Амалтея» споживаються різними галузями народного господарства. Це цементна промисловість, цукрове виробництво, борошномельна галузь, а також упаковка і фасування мінеральних добрив.

image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини