Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні у День Гідності та Свободи


Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня. Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи.

Відтак, 21 листопада, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, мітингом, на якому зібралося близько ста людей, відзначили у Херсоні День Гідності та Свободи. Захід відбувся в центрі міста, на площі Свободи.

Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області, жителі міста, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, учасники АТО та Революції Гідності зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям і своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Священики Православної церкви України, Автокефальної православної церкви і греко-католицької церкви відправили спільний молебень, під час якого молилися ще й «за мир без втрати суверенітету», чого не було на молебнях, які проводилися на заходах на честь Дня Гідності і Свободи у минулі роки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто поліг під час тих подій.

На завершення заходу до мемориалу героям Небесної Сотні було покладено квіти на честь херсонців, які загинули за свободу нашої країни.

image image image image image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини