Роботодавцям м. Херсона роз’яснено норми трудового законодавства


26.11.2019 року на базі Херсонського міського центру зайнятості, за участі заступника начальника управління-начальника відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці Лесі Олішевко, відбувся семінар для роботодавців м. Херсона.

Під час заходу фахівець акцентувала присутнім, що з 1 грудня 2019 року відбудеться чергове підвищення одного з основних соціальних стандартів – прожиткового мінімуму. Розмір прожиткового мінімуму визначено ст. 7 Закону України «Про державний бюджет на 2019 рік» від 23.11.2018 р. №2629-VIII, і в грудні він становитиме:

— загальний показник на одну особу в розрахунку на місяць — 2027 грн;

— для дітей віком до 6 років — 1779 грн;

— для дітей віком від 6 до 18 років – 2218 грн;

— для працездатних осіб – 2102 грн;

— для осіб, які втратили працездатність – 1564 грн.

При цьому  розмір мінімальної заробітної плати не зміниться. Як із 1 січня 2019 року він становитиме: у місячному розмірі — 4173 грн., у погодинному  розмірі -25,13 грн.

Було повідомлено на які основні показники вплине підвищення прожиткового мінімуму та як зростуть суми соціальних допомог. Зокрема, новий розмір прожиткового мінімуму слід враховувати при проведенні індексації грошових доходів населення. Оскільки, індексації підлягає заробітна плата в межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Тож, з 01.12.2019 р. індексація заробітної плати проводитиметься в межах доходу 2102 грн.

Разом з тим, під час заходу було акцентовано увагу на трудових правах та законодавчих гарантіях щодо прийняття та звільнення вагітних жінок та жінок, які мають дітей:

— по-перше, законом заборонено відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років;

— по-друге, закон забороняє звільняти вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років з ініціативи роботодавця. Єдиний виняток становить випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли таке звільнення допускається, однак роботодавець обов’язково повинен працевлаштувати таку жінку, на іншому підприємстві відповідно до її кваліфікації.

На останок Леся Олішевко закликала роботодавців проявити відповідальне ставлення як до працюючих, так і до законів нашої держави. На необхідності належного оформлення трудових відносин із найманими працівниками, а також на відповідальності за використання праці неоформлених працівників.

Print Friendly and PDF

Останні новини