Під гаслом «Безпека понад усе!» проведено семінар в освітньому закладі


На базі Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 головний державний інспектор відділу нагляду в промисловості Головного управління Держпраці у Херсонській області Вячеслав Арашкієв провів для працівників закладу освіти семінар на тему «Безпека понад усе!».

В ході заходу обговорювались питання стосовно змін у Порядку розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

«Так, у новому Порядку розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві додано: спеціальному розслідуванню підлягають, зокрема, нещасні випадки з особами, які працюють на умовах цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, а також нещасні випадки, що сталися з особами, фактично допущеними до роботи без оформлення трудового договору», – зазначив інспектор.

Також, він роз’яснив процедуру оформлення тимчасового акта за формою Н-1 та його скасування.

По завершенню, фахівець наголосив на дотриманні Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та Правил безпечної експлуатації систем газопостачання та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки під час опалювального сезону.

Print Friendly and PDF

Останні новини