Інспекторами праці виявлено 6 нелегально працюючих осіб


Одним із пріоритетних завдань Головного управління Держпраці у Херсонській області є подолання не задекларованої праці в регіоні. Нелегальна зайнятість справляє як значний негативний вплив на розвиток економіки країни, так і життєвий рівень людей.

Так, під час проведення інспекційних відвідувань, головними державними інспекторами Управління з питань праці встановлено, що на території Голопристанського району Херсонської області роботодавець використовував найману працю 6 працівників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної податкової служби про прийняття працівника на роботу.

Уповноваженими особами Головного управління Держпраці буде розглянуто справу щодо винесення постанови про накладення штрафних санкцій на суму 283 380 гривень!

Головне управління Держпраці у Херсонській області звертається до роботодавців належним чином оформляти трудові відносини з працівниками, щоб уникнути застосування штрафних санкцій. Штрафи за порушення норм законодавства з праці значні і можуть повністю зруйнувати бізнес, побудований роками. Тож радимо ще раз звернутися до норм КЗпП та законів, що регламентують трудові відносини.

Print Friendly and PDF

Останні новини