Головним управлінням Держпраці у Херсонській області розпочато перевірку ПП «Херсонтеплогенерація»


Сьогодні, 11 лютого 2020 року, комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області, під головуванням заступника начальника Головного управління Володимира Бондарчука, розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки ПП «Херсонтеплогенерація», яка триватиме до 17 лютого поточного року.

ПП «Херсонтеплогенерація» здійснює діяльність щодо надання послуг у сфері виробництва, реалізації та постачання теплової енергії. На підприємстві працює 32 особи, які виконують свої обов’язки за напрямком діяльності суб’єкта господарювання.

Фахівці Головного управління перевірять функціонування системи управління охороною праці, організацію дотримання вимог безпеки при експлуатації систем газопостачання, при виконанні газонебезпечних робіт та робіт із застосуванням балонів ЗВГ, забезпечення вимог безпеки при експлуатації об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд, експлуатації електроустановок споживачів та стану організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

На початку перевірки Володимир Бондарчук провів інформаційну бесіду з посадовими особами та працівниками підприємства щодо безпечного виконання робіт під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки.

Також, працівників підприємства ознайомлено з основними причинами та наслідками нещасних випадків на виробництві, які сталися через недотримання вимог інструкцій з охорон праці.

Print Friendly and PDF

Останні новини