Про запровадження карантинних заходів в Головному управлінні Держпраці у Херсонській області


Шановні громадяни! З метою недопущення інфікування коронавірусом Covid-19 і поширення захворювання на території Херсонщини, в Головному управлінні Держпраці у Херсонській області з 17.03.2020 запроваджується низка тимчасових карантинних заходів, зокрема, тимчасово призупинено:

1) проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів, що передбачають безпосереднє відвідування суб’єктів господарювання;

2) проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю);

3) прийняття рішення щодо проведення інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених трудових відносин;

4) особистий прийом громадян.

Звертаємо Вашу увагу на те, що після закінчення заходів, пов’язаних з карантином, проведення фахівцями Держпраці всіх вищезазначених заходів буде відновлено.

Увага! З 17.03.2020 на період обмежувальних заходів просимо Вас тимчасово обмежити особисте відвідування приміщення та кабінетів Головного управління.

Для подачі письмових звернень, заяв та документів просимо скористатись каналами поштового зв’язку (Укрпошта, Нова пошта):

вул. Тираспільська, 1, м. Херсон, 73026

Якщо є можливість передати нам документи електронною поштою, то надайте перевагу даному способу. Адреса електронної скриньки:

21ks@dsp.gov.ua.

Нагадуємо про можливість подання електронного звернення. Форма для подання електронних звернень громадян Головного управління Держпраці у Херсонській області розміщена на нашому сайті у розділі «Громадянам» — «Звернення громадян».

Повідомити про незадекларовану працю також можна онлайн на головній сторінці нашого сайту за допомогою кнопки «Повідомити про незадекларовану працю».

Для отримання інформації/консультаційної допомоги, у межах компетенції Держпраці, у телефонному режимі, будь ласка, телефонуйте: (0552) 49-06-30.

Print Friendly and PDF

Останні новини