Посадові особи Держпраці надають консультації дистанційно!


З метою забезпечення безперервної роботи Держпраці та її територіальних органів в частині проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Держпраці, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної  хвороби (COVID – 19), посадові особи Головного управління Держпраці у Херсонській області надають консультації дистанційно.

Так, посадові особи, до повноважень яких віднесено реалізацію функцій щодо надання роз’яснень з питань застосування законодавства про працю, охорону та гігієну праці, надання адміністративних послуг, нададуть фахові роз’яснення за номерами телефонів:

№ з/п Назва структурного підрозділу Номер телефону

ПІП посадової особи

1. Управління з питань праці (0552) 42-49-86 Начальник управління

Марієнчук Світлана Петрівна

Заступник начальника управління Гезь Вероніка Ігорівна

Заступник начальника управління Олішевко Леся Миколаївна

2. Управлянні нагляду в промисловості і на  об’єктах підвищеної небезпеки (0552) 49-05-88 Заступник начальника управління-начальник відділу нагляду в промисловості

Овчарук Оксана Олександрівна

3. Відділ з питань гігієни праці (0552) 49-08-89  Начальник відділу

 

Єременко Іван Миколайович

4. Відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг (0552) 49-90-21 Начальник відділу

Кравченко Петро Геннадійович

Разом з тим повідомляємо, що Головне управління Держпраці у Херсонській області має сторінку у соціальній мережі «Facebook» за допомогою якої громадяни можуть звертатися за роз’ясненнями до фахівців. Щоб знайти сторінку пропишіть у строку пошуку @gudpks або перейдіть за посиланням https://www.facebook.com/gudpks/.

Print Friendly and PDF

Останні новини