У 2020 році Україна відзначатиме День охорони праці під гаслом «Зупинемо пандемію: безпека здоров’я на роботі може врятувати життя»


У Всесвітній день безпеки і гігієни праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Зупинемо пандемію: безпека здоров’я на роботі може врятувати життя».

Визнаючи величезну проблему, з якою уряди держав, роботодавці та працівники стикаються в усьому світі в боротьбі з пандемією пов’язаної з короновірусною хворобою COVID-19, у рамках кампанії до Всесвітнього дня безпеки і гігієни праці – 2020, організація планує зосередитися на боротьбі зі спалахом інфекційних захворювань на виробництві, зокрема пандемії пов’язаної з короновірусною хворобою COVID – 19.

З метою належного відзначення організаційний комітет з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні за участі представників Держпраці, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці в Україні, Фонду соціального страхування України та організацій профспілок і роботодавців опрацював Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Рекомендуємо під час організації відзначення Дня охорони праці використовувати підготовлений Міжнародною організацією праці Контрольний перелік заходів, що є важливим елементом профілактики і пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції на робочому місці, та постер до Дня охорони праці,  що додаються.

Довідково: тема Всесвітнього дня безпеки і гігієни праці, оголошена раніше в 2020 році про насильство і домаганнях в сфері праці, була замінена у зв’язку із нинішньою глобальною кризою.

Print Friendly and PDF

Останні новини