Головне управління Держпраці у Херсонській області нагадує: з березня 2020 року на території України діють зміни до Технічного регламенту засобів індивідуального захисту № 761


З дня опублікування Закону України від 17 березня 2020 р. № 530-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”  (далі – Закон № 530-ІХ) діють доповнення до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. № 761 “Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту”, а саме: на час дії пунктів 4 і 5 розділу І Закону № 530-ІХ діють зміни щодо засобів індивідуального захисту, які включені до переліку лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224.

 

Для введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до зазначеного переліку, заявник подає до Державної служби з питань праці заяву із зазначенням мети ввезення, інформації щодо виробника, назви виробів, номера партії або серійного номера, обсягу партії, а також дані щодо призначення виробу та способу дії. За результатами опрацювання поданих документів Державна служба з питань праці видає заявнику повідомлення про введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я. Розгляд документів та видача повідомлення здійснюються на безоплатній основі.

 

НАГАДУЄМО: заяву про введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2020 № 224, Ви маєте можливість завантажити за ПОСИЛАННЯМ.

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (0552) 49-90-21.

 

Дистанційне прийняття заяв про введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2020 № 224, здійснюється на електронні скриньки Головного управління Держпраці у Херсонській області 21ks@dsp.gov.ua та відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг zvern.ks@ukr.net.

Print Friendly and PDF

Останні новини