Розпочато планову перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Бізнес 2»


Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Агро-Бізнес 2» яке знаходиться в Каховському районі і займається вирощуванням, збиранням, зберіганням зернових культур. Головні інспектори Головного управління Держпраці у Херсонській області перевірять: функціонування системи управління охороною праці; стан дотримання вимог законодавства у сфері  дотримання вимог безпеки при виконанні робіт із зберіганням та переробкою зерна,  дотримання вимог безпеки при експлуатації посудин, що працюють під тиском,  дотримання вимог безпечної експлуатації технологічного, автомобільного транспорту, об’єктів котлонагляду, підіймальних споруд та електроустановок споживачів і  повноту та якість проведення медичних оглядів працівників певних категорій та інші питання нормативно-правових актів з охорони праці.

Під час робочої наради начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Володимир Скрипнюк акцентував увагу працівників та посадових осіб на стан виробничого травматизму в галузі. Зокрема, він повідомив, що при виконанні робіт необхідно керуватися інструкціями підприємства та  нормативно-правовими актами з охорони праці. Зробив наголошення працівникам про необхідність дотримання вимог Правил охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна НПАОП 15.0-1.01-17, Правил охорони праці у сількогосподарському виробництві НПАОП 01.0-1.02.18, Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва при проведенні ремонту сількогосподарської техніки НПАОП 01.41-1.01-01, необхідності отримання дозвільних документів що передбачено ст. 21 Закону України «Про охорону праці», а також про внесення змін до постанови КМ України №1107 про зменшення кількості робіт підвищеної небезпеки, на які необхідно було проводити експертне обстеження на відповідність нормативно-правових актів з охорони праці, проведенню медичних оглядів певної категорії працівників, застосування засобів індивідуального захисту при виконанні робіт, про основні порушення нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації сільськогосподарської техніки та про обов’язкове офіційне працевлаштування працівників.

Під час наради особливу увагу було приділено питанню щодо забезпечення безпечних умов праці з урахуванням протиепідемічних заходів на виробництві, враховуючи вимоги постанов  КМ України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання на території  України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-Cov-2» та від 20.05.2020 №392 « Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Він також акцентував увагу на безпеку під час   експлуатації сільськогосподарської техніки, особливо перед початком її роботи, щоб всі вузли та елементи  сільськогосподарських  машин, що рухаються, обертаються та можуть становити небезпеку були огороджені захисними кожухами, трактора були обладнані електростартерним запуском двигуна та була справна система блокування запуску двигуна за ввімкнутої передачі. Під час проїзду сільськогосподарської техніки дотримуватися безпечної дистанції та Правил дорожнього руху. Не виконання нормативно-правових актів з охорони праці приводить до нещасних випадків на виробництві.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини