Розпочато планову перевірку у Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України


22 липня 2020 року, комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці, гігієни праці та з питань державного гірничого нагляду  у  Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України.

Унікальний комплекс світового значення зі збереження окремих видів флори та фауни (диких тварин, птахів, у т.ч. червонокнижних) в їх природному середовищі, з науково-дослідницькою базою та допоміжними підрозділами, потребують неабияких зусиль, кваліфікованої робочої сили та обладнання.

Для здійснення господарської діяльності в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» працює 244 працівники. Застосовуються машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки.

Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області перевірять: функціонування системи управління охороною праці; стан дотримання вимог законодавства з питань охорони праці при користуванні надрами; дотримання вимог безпечної експлуатації об’єктів котлонагляду, підіймальних споруд, електроустановок споживачів; проведення обов’язкових медоглядів працівників; виконання заходів за результатами спеціального розслідування нещасного випадку із тяжким наслідком, що стався в установі у 2019 році.

На нараді з працівниками та посадовими особами Біосферного заповідника «Асканія-Нова» заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки О.Овчарук  ознайомила присутніх зі станом виробничого травматизму в області та галузі і зазначила, що працівники установи мають дотримуватися правил охорони праці при експлуатації діючих електроустановок, вантажопідіймальних кранів, посудин, що працюють під тиском, насосних станцій, а також – тракторної техніки та автотранспортних засобів.

Print Friendly and PDF

Останні новини