Триває активна боротьба за подолання незадекларованої праці у Херсонській області


04.08.2020 року інспектори праці Головного управління Держпраці у Херсонській області разом з першим заступником начальника Головного управління  Франкевич Т.І. відвідали понад 150 об’єктів, які розташовані на території ринка «Паритет» та вздовж узберіжжя Чорного моря с.Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

Нехтуючи Законами України певні роботодавці допускають до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин, а працівники, в свою чергу, свідомо приховують даний факт, не повідомляючи інспекторам праці хто саме є їх роботодавцем та позбавляють себе мінімальних та соціальних гарантій.

Під час спілкування з такими працівниками інспектори праці розповіли про переваги офіційного працевлаштування, надали поради щодо укладання трудового договору, наголосили про забезпечення та дотримання безпечних умов праці у протиепідемічний період, а от роботодавцям вкотре нагадали про відповідальність у разі використання незадекларованої праці.

Разом з тим, у той же день декілька сумлінних платників податків оформили трудові відносини з працівниками належним чином та подали до Державної податкової служби повідомлення про прийняття 15 працівників на роботу.

Закликаємо, брати приклад з таких свідомих підприємців!

image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини