Розпочато планову перевірку у ТОВ «БВФ «Нежданна»


25 серпня 2020 року, комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці, гігієни праці та з питань державного гірничого нагляду  у  Товаристві з обмеженою відповідальністю «Багатопрофільна виробнича фірма «Нежданна».

Для здійснення господарської діяльності у ТОВ «БВФ «Нежданна» працює 140 працівників, з них 23 жінки, неповнолітніх працівників не має. В структурних підрозділах застосовуються машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки.

Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області перевірять: функціонування системи управління охороною праці; стан дотримання вимог законодавства з питань охорони праці при користуванні надрами; дотримання вимог безпечної експлуатації підіймальних споруд, електроустановок споживачів; проведення обов’язкових медоглядів працівників.

На нараді з керівництвом ТОВ «БВФ «Нежданна» ознайомлено присутніх зі станом виробничого травматизму в області та галузі і зазначено, що працівники товариства мають дотримуватися правил охорони праці при експлуатації діючих електроустановок, вантажопідіймальних кранів, посудин, що працюють під тиском, а також нагадано про заходи не допущення поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини