ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ! Будьте УВАЖНИМИ та ОБЕРЕЖНИМИ при укладенні договору аутстаффінгу


На сьогодні, зокрема у Херсонській області, на ринку праці продовжують здійснювати діяльність посередники та фірми, які працюють за договорами аутстаффінга (працівник наймається, або продовжує працювати в одній компанії чи фірмі, а числиться у штаті іншої – так названої компанії-аутстаффера).

Найчастіше зустрічаються такий варіант оформлення відносин, коли компанія-аутстаффер жодним чином не оформлює своїх працівників, тобто позбавляє громадян гарантованого державою права на офіційну працю та відповідно отримання ними   держаних гарантій та страхового стажу.

Головне управління Держпраці у Херсонській області закликає всіх роботодавців бути уважними та обережними, оскільки, багато аутстаффінгових компаній створюються з метою організації схем з фіктивної діяльності, ухилення від сплати податків чи відмивання доходів. Зокрема, слід звертати увагу, яким чином працівник працевлаштований безпосередньо компанією-аутстафером.

Тому, радимо всім підприємцям утриматися від укладання сумнівних договорів з ненадійними аутстаффінговими компаніями заради дрібної фінансової вигоди. Працюйте виключно у правовому полі.

Print Friendly and PDF

Останні новини