«Круглий стіл» з нагоди святкування Дня підприємця


04.09.2020 року з нагоди святкування Дня підприємця в Гоностаївському районі  під керівництвом селищного голови Ляхно Д.В.  за участю керівників податкової служби району, цетру зайнятості, пенсійного фонду, відбувся «круглий стіл».

На засідання прибули понад 25 підприємців різних сфер діяльності. До участі у спілкуванні з підприємцями долучився представник ГУ Держпраці у Херсонській області  районний інспектор праці Корнієнко В.О.

В ході бесіди вкотре наголошено інспектором про пріорітети офіційного працевлаштування найманих працівників, надані відповіді на запитання підприємців щодо чинного законодавства про працю, в частині оформлення трудових відносин, підведені підсумки плідної інформаційно-роз’яснювальної кампаніїї на протязі червня-серпня цього року.

Зосереджено увагу всіх присутніх, що з 01 вересня 2020 року в Україні  Держпрацею  розпочато інспекційну кампанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин, серед суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.

Інспектор праці Корнієнко В.О. наголосила, що в разі виявлення незадекларованих працівників будуть вжиті заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності передбаченої ст.265 КЗпПУ.

Print Friendly and PDF

Останні новини