Запорука успіху — у спільній роботі


10 вересня в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Херсонській області відбулася нарада за участю начальника ГУ Зінаїди Лазарєвої та  першого заступника начальника Головного управління Держпраці в області Тамари Франкевич. На нараді обговорювались  питання проведення масштабної інформаційної кампанії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення та обміну інформацією. Було наголошено на важливості цієї роботи та продовження співпраці.

За результатами проведених інформаційних заходів за три місяці укладені трудові договори з 2870 працівниками.

На виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України в  області активізовано роботу щодо подолання фактів використання суб’єктами господарювання незадекларованої праці та проходить масштабна інспекційна кампанія щодо виявлення неоформлених працівників  

З початку інспекційної кампанії інспекторами праці встановлено 15 суб’єктів господарювання, які використовували найману працю 92 працівників без належного оформлення трудових відносин.

Шановні роботодавці, завертаємо Вашу увагу — дотримання трудового законодавства є гарантією вашого стабільного і прибуткового бізнесу, який дозволить уникнути проблем та непорозумінь як з контролюючими органами, так і з найманими працівниками.

 

image image
Print Friendly and PDF

Останні новини