Семінар за участю підприємців сільськогосподарської галузі


21 вересня 2020 року, за участю спеціаліста Головного управління Держпраці у Херсонській області та спеціалістів Каховського міського районного центру занятості відбувся семінар з питань детінізації зайнятості населення та легалізації заробітної плати. На семінар були запрошені керівники підприємств та  підприємці сільськогосподарської галузі.

Спеціалістом Головного управління Держпраці у Херсонській області зроблено акцент, що на даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали нормою життя, а виплати у «конвертах» однією із складових тіньової економіки.

Сьогодні працівники не бачать проблем в отриманні «тіньової» заробітної плати, так як до кишені надходять «чисті доходи», при цьому такі працівники забувають, що одночасно з отриманням «чистого доходу» вони позбавляють себе виплат лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, страхового стажу, втрачають оплачувану відпустку.

При цьому роботодавець повинен пам’ятати, що офіційне оформлення трудових відносин з працівниками є кадровою стабільністю та налагодженою роботою усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Разом з тим, спеціаліст Головного управління звернулась до роботодавців: «Шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформлюйте своїх працівників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці, тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність».

Print Friendly and PDF

Останні новини