Працівникам КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» роз’яснено щодо легалізації трудових відносин


З метою детинізації ринку праці та збільшенню кількості застрахованих осіб начальником управління з питань праці Марієнчук С.П. проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з директором та працівниками  комунального підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради.

Посадовець розповіла про негативні наслідки  для найманих працівників при нелегальному працевлаштуванні. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), права на оплату листків непрацездатності, права на грошову компенсацію у разі отримання виробничої травми або нещасного випадку на виробництві та ін.

Також, використання незадекларованої праці негативно впливає на роботодавців, адже вони можуть натрапити на шахраїв, внаслідок чого понести фінансові втрати. Окрім того, підприємці  ризикують отримати штрафну санкцію в десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника.

Отже, повністю задекларована праця якщо:

  • роботодавець уклав з працівником трудовий договір,
  • офіційно повідомив про його працевлаштування податкову службу,
  • офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату,
  • сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

Легалізація трудових відносин та заробітної плати – пріорітетне завдання Головного управління Держпраці у Херсонській області, оскільки незадекларована праця зменшує доходи державного бюджету і, як наслідок, знижує можливість фінансування державних програм соціального спрямування.

Print Friendly and PDF

Останні новини