Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» щодо безпечного використання кисневого обладнання.


18 листопада 2020 року інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» щодо запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем, які використовуються при лікуванні хворих на COVID-19.

Працівників лікарні, відповідальних за використання медичного кисню, поінформовано про ризики, які можуть виникнути під час експлуатації кисневих балонів, кріоциліндрів, концентраторів та трубопроводів з киснем.

Акцентовано увагу на обов’язковість розроблення інструкцій з охорони праці щодо проведення робіт з експлуатації, транспортування кисневих балонів (кріоциліндрів), систем трубопроводів з киснем та здійснення згідно неї вказаних робіт, необхідності призначення відповідальних працівників за справний стан і безпечну експлуатацію кисневих трубопроводів та посудин, що працюють під тиском, дотримання умов зберігання, експлуатації балонів, утримання їх у справному стані, згідно вимог нормативно-правових актів з охорони праці, експлуатаційно-технічної документації заводів-виробників та актів підприємства з охорони праці.

Представники Головного управління наголосили про обов’язкові вимоги:  допуск до робіт з обслуговування кисневих балонів працівників не молодше 18 років, які пройшли медичний огляд, інструктажі, навчання та перевірку знань з питань охорони праці, про що мають відповідне посвідчення.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини