Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпечного використання кисню в лікарнях м. Нова Каховка» та смт Нижні Сірогози


На виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області 19 листопада 2020 року проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів, систем трубопроводів з киснем в КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» та КНП «Нижньосірогозька центральна районна лікарня».

Для забезпечення хворих киснем у КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» застосовуються кисневі балони та системи трубопроводів для подачі кисню до відділень.

Головним державним інспектором відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки Рожком В.В. зафіксовано дотримання відповідальними особами лікарні правил безпеки при поводженні з кисневими балонами та трубопроводами з подачі кисню.

Інспектором відзначено, що балони у справному стані, пройшли відповідний техогляд та зберігаються в окремому обладнаному приміщенні.

В лікарні призначені відповідальні за справний стан і безпечну експлуатацію балонів і кисневих трубопроводів, які пройшли відповідне навчання та виконують роботи згідно розроблених інструкцій з охорони праці.

Головним державним інспектором відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки Подлєсним Ф.П., при проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи в КНП «Нижньосірогозька центральна районна лікарня», встановлено відсутність в медичному закладі практики застосування в лікуванні хворих кисневих балонів та трубопроводів з подачі кисню. Натомість хворі забезпечуються в двох відділеннях лікарні киснем шляхом застосування кисневих концентраторів. Працівники лікарні які працюють з кисневими концентраторами успішно пройшли відповідні навчання та інструктажі, працюють згідно розроблених інструкцій з охорони праці.

Print Friendly and PDF

Останні новини