Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпечного використання кисню в лікарнях міст Херсон та Каховка


Головними державними інспекторами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Совєтовим В.Е. 18 листопада та Рожком В.В. 20 листопада 2020 року проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів, систем трубопроводів з киснем в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня  ім. О.С. Лучанського» та КНП «Каховська центральна районна лікарня» відповідно.

Для забезпечення хворих киснем у КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» застосовуються кисневі балони, кріоциліндр та системи трубопроводів для подачі кисню до відділень.

В КНП «Каховська центральна районна лікарня» застосовуються кисневі балони та системи трубопроводів для подачі кисню, проводяться роботи по монтажу станції розділення повітря.

Інспекторами відмічено дотримання в лікувальних закладах законодавства про охорону праці – кисневі балони, які використовуються, знаходяться у справному стані, пройшли відповідний техогляд та зберігаються в окремих обладнаних приміщеннях. Призначені відповідальні за справний стан і безпечну експлуатацію балонів і кисневих трубопроводів, які пройшли відповідне навчання та виконують роботи згідно розроблених інструкцій з охорони праці.

З метою недопущення виникнення нещасних випадків інспекторами роз’яснено відповідальним особам лікарень про можливі небезпеки під час транспортування, зберігання та використання кисню, поінформовано про заходи, які необхідно вживати для їх запобігання.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини