Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпечного використання кисню в лікарнях Білозерського, Олешківського районів та Херсонському обласному госпіталі ветеранів війни


Головними державними інспекторами управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Херсонській області Арашкієвим В.У., Васіним Р.А. та Совєтовим В.Е. проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів, систем трубопроводів з киснем в КНП «Олешківська центральна районна лікарня»,  КНП «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради», КП «Голопристанська центральна районна лікарня», КП «Білозерська центральна районна лікарня» та КНП «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни».

Встановлено, що в більшості лікувальних закладів кисень зберігається в балонах та подається до відділень через систему трубопроводів. В КНП «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни» використовуються кріоциліндри.

В лікарнях призначені відповідальні за справний стан та безпечну експлуатацію кисневого обладнання, які пройшли відповідне навчання та виконують роботи згідно розроблених інструкцій з охорони праці.

Державними інспекторами роз’яснено керівництву та працівникам лікарняних закладів про ризики, які виникають або можуть виникнути під час експлуатації балонів з киснем та кріоциліндрів, а також при експлуатації систем трубопроводів з киснем, надано відповідні методичні рекомендації щодо їх безпечної експлуатації.

image image image
Print Friendly and PDF

Останні новини