На Херсонщині триває роз’яснювальна робота направлена на боротьбу з нелегальною зайнятістю


Зокрема, на минулому тижні на території Генічеської громади продовжувала  рейдувати робоча група з легалізації трудових відносин до складу якої входять головний державний інспектор Головного Управління Держпраці у Херсонській області,  представники Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, Держспоживслужби, податкової інспекції, та центру зайнятості яка проводить активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо офіційного працевлаштування найманих працівників та легалізації трудових відносин.

 

Робочою групою було проведено обстеження 11 «торгівельних точок», та виявлено 3-х офіційно не оформлених працівників. Суб’єктам господарювання, які послуговувались працею осіб без належного оформлення трудових відносин, було повідомлено про відповідальність у вигляді штрафу, яка передбачена ч.2 ст. 265 КЗпП України. Роботодавцям, які ігнорують вимоги законодавства в частині офіційного оформлення найманих працівників наголошено, що інспекторами праці Головного управління будуть вжиті відповідні заходи згідно чинного законодавства.

Головне управління нагадує — легалізація найманої праці сьогодні є надважливим і гострим питанням, яке потребує розуміння всіх громадян. Тільки офіційно оформлений найманий робітник може бути соціально захищеним, а утримані з легальної заробітної плати податки зможуть бути використані для своєчасного фінансування відповідних статей витрат міста й держави, а також для соціальних виплат.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини