Засідання фінансової комісії по наповненню бюджету у м. Каховка


У місті Каховка за участю спеціаліста Головного управління Держпраці у Херсонській області Людмили Яремчук відбулось засідання фінансової комісії, щодо наповнення бюджету Каховської територіальної громади.

На комісії розглядались питання пов’язані із заборгованістю з виплати заробітної плати працівникам та причини зменшення сплати податку з доходів фізичних осіб суб’єктами господарювання.

Запрошеним керівникам підприємств було наголошено на першочерговості виплати заробітної плати, недопущені виникненню її заборгованості та зменшенню  сплати податків.

В ході проведення фінансової комісії було вирішено продовжити роботу комісії з легалізації праці, здійснювати постійний аналіз сплати податку з доходів фізичних осіб та з’ясовувати причини коливання в бік зменшення або не сплати податку суб’єктами господарювання.

Також на комісії були відмічені підприємства, які у поточному році збільшили сплату податку з доходів фізичних осіб, чим позитивно вплинули на розвиток соціально – економічних показників області.

Print Friendly and PDF

Останні новини