УВАГА!!! 10.03.2021 РОКУ НАБИРАЮТЬ ЧИННІСТЬ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВИДАЧІ ДОЗВОЛІВ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ТА НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ УСТАТКОВАННЯ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ


На засіданні Кабінету Міністрів України 3 лютого 2021 року прийнято постанову № 77 „Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, яка набирає чинності 10 березня 2021 року.

Цією постановою затверджено Перелік машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесені зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 року №1107 (далі – Порядок).

До Порядку внесені суттєві зміни:

  • Змінено форму Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (додаток 8 до Порядку);
  • У разі зміни відомостей або виявлення суб’єктом господарювання помилки в поданій декларації суб’єкт господарювання в порядку, встановленому п.21 Порядку для подання декларації, подає оновлену декларацію протягом семи робочих днів з дня настання таких змін або з дня подання декларації в разі виявлення помилки.
  • Декларація (Документи) повертаються протягом п’яти робочих днів без розгляду у разі незаповнення полів, зазначення робіт підвищеної небезпеки та машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, які не відповідають вимогам, встановленими цим Порядком та переліком машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 №77.

З 10.03.2021 року Головне управління Держпраці у Херсонській області під час видачі дозволів буде керуватися виключно Переліком машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 №77 та Переліком видів робіт підвищеної небезпеки, зазначеним у додатку 2 до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2021 р. №77).

Також, з 10.03.2021 року Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці будуть прийматися на реєстрацію виключно за формою Додатку 8 до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2021 р. №77).

Print Friendly and PDF

Останні новини