МОЛОДЬ – НАШЕ МАЙБУТНЄ!


Сьогоднішні студенти це майбутні роботодавці та працівники, а тому вкрай необхідним є проведення превентивної роботи серед молоді.

Головним управлінням Держпраці у Херсонській області проведено онлайн семінар зі студентами 3-го курсу Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу (далі – ХКЕПК), які здобувають освіту за спеціальністю право.

Під час лекції було приділено велику увагу питанням оформлення трудових відносин, адже незабаром учні підуть на свою першу роботу, та аби не потрапити у неприємну ситуацію із роботодавцем, вони повинні володіти інформацією щодо правил офіційного прийняття на роботу для того щоб почувати себе захищеним та бути впевненим в легальному працевлаштуванні.

Почувши від інспектора праці про переваги задекларованої праці та  про недоліки «тіньової» діяльності, студенти зрозуміли, що працювати з додержанням вимог законодаства про працю набагато краще, адже на них будуть розповсюджуватися мінімальні державні гарантії в оплаті праці, в т.ч. під час виконання державних або громадських обов’язків, наданні відпусток, оплати лікарняних та ін.

Наприкінці онлайн зістручі було оголошено конкурс серед студентів ХКЕПК на кращу листівку-пам’ятку по матеріалам, які вони отримали під час семінару. Найкращі роботи будуть використані Головним управлінням Держпраці у Херсонській області при проведенні інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед суб’єктів господарювання Херсонської області.

Print Friendly and PDF

Останні новини