Оnline-семінар на тему: «Переваги офіційного працевлаштування»


Нещодавно у місті Нова Каховка на базі ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» зі слухачами групи за професією  «Касир торговельного залу»,  головним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Наталією Івановою, проведено online-семінар на тему: «Переваги офіційного працевлаштування».

Під час семінару фахівець Головного управління детально зупинилася на роз’ясненнях щодо захисту найманими працівниками своїх прав та зазначила, що дуже важливо розуміти способи виплати і розміри заробітної плати та їх вплив на соціальне та пенсійне забезпечення. Акцентувала увагу здобувачів освіти на тому, що лише легально оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним. Адже, громадяни, які працюють “не офіційно”, зокрема без укладання трудового договору, позбавляють себе:

  • трудового стажу;
  • допомоги по тимчасовій непрацездатності, а жінки ще і допомоги по вагітності та пологах;
  • оплачуваної відпустки;
  • інших соціальних виплат та майбутньої пенсії.

Наталія Іванова наголосила, що соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення в майбутньому залежить, перш за все, від свідомої громадянської позиції самих працюючих.

Print Friendly and PDF

Останні новини