Питання легалізації найманої праці є одним із найважливіших напрямків діяльності Держпраці


01.04.2021 р. на території Генічеської громади фахівцем Головного управління Держпраці у Херсонській області Пономаренко І.В. спільно з групою по легалізації найманої праці до складу якої входять: податкова інспекція, Держспоживслужба, центр зайнятості, була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання з питань офіційного працевлаштування найманих працівників та легалізації трудових відносин у сфері торгівлі та громадського харчування.

Групою було обстежено 12 суб’єктів, які здійснюють діяльність у даній сфері та виявлено 1 офіційно не оформленого працівника. З роботодавцем було проведено роз’яснювальну роботу, та головою групи було надано роботодавцю трьохденний строк для пред’явлення документів  підтверджуючих оформлення найманого працівника. Також роботодавця попереджено, що у разі не оформлення такого працівника, відповідні матеріали податковою інспекцією будуть передані до Головного управління Держпраці у Херсонській області для здійснення заходів контролю та притягнення до відповідальності такого суб’єкта господарювання.

Стороною не обійшло питання дотримання рекомендацій щодо профілактики розповсюдження вірусу СОVID-19, так як робота продавців   пов’язана з можливістю заразитися, тому було закликано дотримуватись респіраторної гігієни в магазинах,  обробляти дезінфекційними засобами руки,  провітрювати приміщення та регулярно проводити прибирання на робочому місці, в тому числі засобами для чищення.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини