Планова перевірка ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНАВТОТРАНС».


Посадовими особами Головного управління Держпраці у Херсонській області проводиться планова перевірка ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНАВТОТРАНС».

Основним видом діяльності підприємства, є надання послуг пасажирам та перевізникам на автобусних автостанціях області. До складу підприємства входить 22 автостанції, які розташовані у районних центрах Херсонської області, м Херсоні та м. Нова Каховка.

В ході проведення планової перевірки спеціалістами Головного управління буде перевірено додержання вимог законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки.

В зв’язку з тим, що автостанції відносяться до місця масового скупчення людей, керівництву підприємства наголошено на необхідність дотримання протиепідемічних карантинних обмежень, забезпечення працівників підприємства засобами гігієни, а саме медичними масками, антисептиками та постійним вимірюванням температури, а також проведення періодичних медичних оглядів працівників.

Під час проведення наради, працівників підприємства було ознайомлено з Планом заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році, який проходить під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Print Friendly and PDF

Останні новини