Відзначаємо Всесвітній День охорони праці


28 квітня, в День охорони праці в Головному управлінні Держпраці у Херсонській області відбулась урочиста нарада за участі соціальних партнерів: Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області. Запрошені представники Управління освіти і науки облдержадміністрації. Захід проводився з дотриманням обмежень по кількості учасників в умовах пандемії та інших заходів безпеки.

На нараді обговорили стан виробничого травматизму в області, досягнення та успіхи щодо його профілактики та упередження, відзначили кращих фахівців в контрольно-наглядовій діяльності та розслідуванні нещасних випадків і професійних отруєнь (захворювань медичних працівників на COVID тощо).

Дипломами та заохочувальними призами нагородили учнів – лауреатів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», творчі роботи яких посіли призові місця у трьох вікових категоріях та взяли участь у Фіналі конкурсу в Києві, а навчальні заклади – грамотами за сприяння культурі безпеки праці у підростаючого покоління. Нагороди школам та учням передали для вручення за призначенням представникам Управління освіти і науки облдержадміністрації.

Також сьогодні фахівці управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління  взяли участь у прямому ефірі на Громадському радіо «UA: Херсон», відповіли на запитання  про основні причини виробничого травматизму, вимоги безпеки під час весняно-польових робіт та проведення перевірки умов праці на підприємствах.

image image
Print Friendly and PDF

Останні новини