Херсонщина: інспекційна кампанія триває


Літо – традиційний період відпочинку. Багато працівників йдуть у довгоочікувану відпустку — хто за кордон, а хто — на місцеві курорти. Херсонська область приваблює туристів зі всієї України, адже має не один приморський курорт.

Аби доїхати до пункту призначення  люди обирають різні види транспорту, але найбільшим попитом користуються автобуси, які прямують від м.Херсона до с.Залізний Порт, м.Скадовська або м.Генічеська. Придбавши квиток, розраховувати на якісні послуги можна від підприємств-перевізників, які працюють легально з дотриманням вимог нормативно-правових актів України, зокрема,  трудового законодавства.

Так, на підставі рішення начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області про проведення інспекційного відвідування, прийняте за результатами аналізу інформації, отриманої від Департаменту інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, шляхом співставлення отриманих даних з даними наведеними в електронному порталі Пенсійного фонду України 08 липня поточного року розпочато інспекційне відвідування підприємства, яке надає послуги у сфері пасажирського наземного транспорту міського та приміського сполучення.

Під час контрольного заходу інспектори праці провели опитування працівників автостанції з використанням відеотехніки та попросили директора надати документи, які підтверджують офіційне працевлаштування робітників.

У разі встановлення порушення вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, до роботодавця буде застосовано штрафні санкції  у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, оскільки підприємство перебуває на загальній системі оподаткування.

https://suspilne.media/145792-perevirki-sodo-legalizacii-praci-na-hersonsini-za-tizden-viavili-69-neoformlenih-robitnikiv/?

Print Friendly and PDF

Останні новини