«Круглий стіл» для роботодавців Великоолександрівської ОТГ на тему «Легалізація трудових відносин»


У приміщенні Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості для роботодавців, які здійснюють господарську діяльність на території Великоолександрівської об’єднаної територіальної громади, відбувся «круглий стіл» за участі інспектора праці Головного управління Держпраці у Херсонській області — Тетяни Карнаух й фахівців Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Під час заходу з присутніми були обговорені питання пов’язані із перевагами задекларованої праці, порядком оформлення трудових відносин з найманими працівниками, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Інспектор праці наголосила, що використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства. Також, проблеми тіньового ринку праці, тягнуть за собою соціальну незахищеність працівників, втрати місцевих бюджетів та інші негативні наслідки для кожного жителя.

Відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказам чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

         «Трудові відносини з найманими працівниками належним чином задекларовані лише тоді, коли укладено трудовий договір, направлено повідомлення про прийняття працівника на роботу в ДПС, нараховується та виплачується в повному розмірі заробітна плата та сплачується єдиний соціальний внесок за кожного працівника», — зауважила Тетяна Карнаух.

Фахівці Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятостіу свої виступах, також, закликали роботодавців не допускати до роботи працівників без оформлення трудових відносин, адже лише оформлені згідно законодавства трудові відносини дають змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розмір майбутньої пенсії.

Print Friendly and PDF

Останні новини