Планова перевірка ТДВ «ТАРАСІВСЬКА ІСКРА»


12 липня 2021 року, комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці у  Товаристві з додатковою відповідальністю «ТАРАСІВСЬКА ІСКРА».

Для здійснення господарської діяльності у ТДВ «ТАРАСІВСЬКА ІСКРА» за штатом обліковується 38 працівників, з них 14 жінок, неповнолітніх працівників не має. В структурних підрозділах застосовуються машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки. Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області перевірили: функціонування системи управління охороною праці, дотримання вимог безпечної експлуатації підіймальних споруд, електроустановок споживачів; проведення обов’язкових медоглядів працівників.

На нараді з керівництвом ТДВ «ТАРАСІВСЬКА ІСКРА» ознайомлено присутніх зі станом виробничого травматизму в області та галузі і зазначено, що працівники товариства мають дотримуватися правил охорони праці при експлуатації діючих електроустановок, технологічного транспорту та виконанні робіт на висоті, а також нагадано про заходи не допущення поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19.

 

Print Friendly and PDF

Останні новини