Перевіряємо Державну продовольчо-зернову корпорацію України


З 30 липня Головним управлінням проводиться планова перевірка дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в Акціонерному товаристві «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Підприємство здійснює діяльність із зберігання та переробки зернових та насіннєвих культур (пшениці, рапсу, ячменю та інших) на базі філій, розташованих майже у всіх областях України.

В Херсонській області функціонують Голопристанський, Брилівський, Великолепетиський, Братолюбівський, Партизанський елеватори та Білокриницький комбінат хлібопродуктів.

Роботи зі зберігання та переробки зерна пов’язані з використанням машин, транспортних засобів та механізмів, неправильна експлуатація яких може заподіяти шкоду здоров’ю обслуговуючого персоналу, тож пріоритетом для працівників підприємства було і залишається забезпечення безпеки та збереження здоров’я при виконанні цих робіт.

В ході планового заходу спеціалісти Головного управління перевірять додержання підприємством норм та правил з охорони праці, наявність дозволів та декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на виконання робіт підвищеної небезпеки, проведення ідентифікації та декларування об’єктів підвищеної небезпеки.

Під час проведення заходу з посадовими особами філій проведено інформаційно-роз’яснювальну бесіду про стан виробничого травматизму  в галузі, основні причини настання нещасних випадків та засоби запобігання травматизму.

image
Print Friendly and PDF

Останні новини