Подолання незадекларованої зайнятості – спільна мета!


У рамках співпраці і плану спільних дій між Головним управлінням Держпраці у Херсонській області та Херсонським міським центром зайнятості, за участі представників обох установ проходять семінари на тему: «Легальна праця та зміцнення системи соціального діалогу – запорука успіху розвитку ринку праці країни» .

Інформаційно-роз’яснювальна робота, яку регулярно проводять фахівці націлена саме на допомогу роботодавцям та їхнім працівникам у сфері  законодавства про працю.

У зв’язку із обмеженим карантинними заходами, з метою запобігання розповсюдженню коронавірусу та зменшенню тісного соціального контакту, нещодавно такий захід, здійснювався в режимі онлайн – семінару, за допомогою платформи для відео конференцій .

На семінарі учасників заходу ознайомлено із вимогами законодавства в частині належного оформлення трудових відносин із працівниками, дотримання строків виплати заробітної плати та мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також проінформовано про види та розмір відповідальності за порушення таких вимог. Також, роз’яснено порядок проведення позапланових заходів інспекторами праці, ознайомлено із правами та обов’язками суб’єктів господарювання (їх посадових осіб) та інспекторів праці при проведенні пепевірок.

Під час семінару учасники обговорили низку актуальних питань щодо чинного законодавства про працю та отримали практичні поради й вичерпні відповіді на хвилюючі питання.

 

Print Friendly and PDF

Останні новини