Проводиться планова перевірка ТОВ «ОСВ ТЕХНОЛОДЖИ»


Головним управлінням розпочато планову перевірку дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОСВ ТЕХНОЛОДЖИ», що розташоване в м. Олешки Херсонської області.

Основним видом діяльності ТОВ «ОСВ ТЕХНОЛОДЖИ» є виробництво машин і устаткування спеціального призначення, а також виробництво пластмас у первинних формах. На підприємстві працює 40 працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою, а саме: електрозварювальні роботи, обслуговування верстатів з обробки металів, водогрійних котлів та посудин, що працюють під тиском.

Під час заходу спеціалістами Головного управління перевіряється стан безпеки в процесі експлуатації обладнання та устаткування, наявність дозволів та

декларацій відповідності матеріально технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, організація безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки.

На робочих місцях проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання настанню нещасних випадків під час виробництва, а також запобігання інфікування COVID-19.

Print Friendly and PDF

Останні новини