Головне управління Держпраці у Херсонській області запрошує до участі в он-лайн-конференції на тему: «Координатор з охорони праці на будівельному майданчику. Обов`язки координатора з питань охорони праці на стадії розроблення проектної документації будівництва та обов`язки координатора з питань охорони праці на стадії будівництва»


З метою покращення умов праці та  запобігання виникненню нещасних випадків під час виконання робіт підвищеної небезпеки у будівельній галузі, 26 листопада 2021 року о 10.00 Головним управлінням Держпраці у Херсонській області для представників будівельної галузі міста Херсона та Херсонської області буде проведено он-лайн – конференцію на тему: «Координатор з охорони праці на будівельному майданчику. Обов`язки координатора з питань охорони праці на стадії розроблення проектної документації будівництва та обов`язки координатора з питань охорони праці на стадії будівництва».

 

Спікери:

  1. Ануфрієва Ольга Брониславівна − головний державний інспектор відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Херсонській області.
  2. Представники будівельних організацій міста Херсона та Херсонської області.

ГУ Держпраці у Херсонській області запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Координатор з охорони праці на будівельному майданчику

Время: 26 лист. 2021 10:00

Подключитись до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/89637052856?pwd=Y2FTY250bnQyYkhuK1BIeklGMHEzZz09

Ідентифікатор конференції: 896 3705 2856

Код доступу: tG89iJ

Контактна особа: Ануфрієва Ольга Брониславівна – Головний державний інспектор відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки,

тел. моб – (099) 0389632;  e-mail: olgaanufrieva@ukr.net

Print Friendly and PDF

Останні новини