Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Категорія: Нещасні випадки
Дата: 24/07/2017 17:39:24
Внаслідок раптового погіршення стану здоров’я через його незадовільний стан померла молодша медична сестра ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України»  (попередньо - природна смерть).
Комісією, створеною наказом Головного управління, проводиться спеціальне розслідування даного нещасного випадку.

Впродовж квітня-червня до Головного управління надійшли 243 звернень громадян

За ІІ квартал 2017 року до Головного управління Держпраці у Херсонській області надійшли 243 звернення громадян.
Серед звернень:  24 на особистому прийомі,  41 надійшли поштою, 2 через уповноважену особу (депутата),  162  через УГЛ та 14 через інші установи та організації.
Найбільш актуальні питання стосуються заробітної плати, легалізації трудових відносин, переведення на неповний робочий день.
Всі звернення відпрацьовані та закриті вчасно шляхом надання роз’яснень та здійснення перевірок. Відповіді на звернення надані у встановлені законодавством строки.
Порівняно з І кварталом поточного року, кількість звернень за ІІ квартал  зменшилась на 152.

У Каховському міськрайонному центрі зайнятості проведено семінар із роботодавцями

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 14/07/2017 14:29:11
Фахівець Держпраці Михало Владимиренко ознайомив присутніх із завданнями і метою пілотного проекту з подолання не задекларованої праці, що реалізується у Херсонській області, а також із ситуацією щодо нелегального працевлаштування. Наголосив на відповідальності роботодавця за порушення, пов’язані з використанням незадекларованої праці. 
Також інспектор зазначив про запровадження нових підходів в здійсненні державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю. Зокрема, про Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295. 

Про переваги оформлення трудових відносин спілкувались з представниками комунальних підприємств Нової Каховки

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 14/07/2017 12:23:18
Належне оформлення найманої праці є обов’язком сторін трудового договору, тому фахівці Держпраці, за участі управління праці та соціального захисту населення  міста Нова Каховка, вирішили нагадати порядок оформлення трудових відносин представникам новокаховських новокаховських трудових колективів комунальних підприємств (головами профспілок, РТК та інш.)
Головний державний інспектор Наталя Пулінець розповіла лідерам трудових колективів про переваги оформлення трудових договорів, зміни в трудовому законодавстві, а також про Пілотний проект з подолання незадекларованої праці на Херсонщині у неформальному секторі економіки. 
Крім того, інспектор зазначила,  що саме завдяки сумісним зусиллям Держпраці, УПСЗН та профспілок працівники міста зможуть захиститися від недобросовісного роботодавця. 

Зміни у процедуру проведення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 14/07/2017 09:56:13
З прийняттям нового порядку державного контролю за додержанням законодавства про працю запроваджуються нові підходи у стосунках держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців. Тому можна говорити що мета цього порядку направлена в першу чергу не на застосування фінансових санкцій, а не забезпечення дотримання норм законодавства про працю.
Більш детально про оновлену процедуру здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю у випуску Таврійських новин