Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

Роз’яснюємо. Інформуємо. Консультуємо

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 10/08/2017 17:22:20
Фахівці ГУ Держпраці у Херсонській області продовжують спілкуватись з населенням щодо переваг офіційного оформлення трудових відносин. Так,  головний державний інспектор Аліна  Байрак постійно проводить роз’яснювальну роботу серед відвідувачів Управління соціального захисту населення  Нововоронцовської РДА.
При спілкуванні з відвідувачами інспектор розповідає про соціальні гарантії, що надаються працівнику в разі легального працевлаштування та ризики «тіньової» зайнятості. 

Фахівці Держпраці взяли учать у засіданні міської комісії з питань наповнення міського бюджету

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 10/08/2017 15:40:09
Сьогодні за участі представників ГУ Держпраці у Херсонській області в приміщенні малого залу міської ради відбулось засідання комісії з питань наповнення міського бюджету та бюджету Пенсійного фонду України та міської координаційної ради з питань виявлення причин безприбуткової діяльності та прибуткової зайнятості суб’єктів підприємництва.
Під час заходу заслухані 11 суб’єктів господарювання, на яких, за даними Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області та фіскальної служби Херсонщини, нарахування заробітної плати менше за мінімальний рівень, що зумовлює зменшення надходжень податку на доходу фізичних осіб до міського бюджету.