Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

Питання взаємодії ГУ Держпраці та ГУ ДФС у Херсонській області обговорили на спільній нараді представників територіальних управлінь

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 11/08/2017 14:57:27
Питання взаємодії ГУ Держпраці та ГУ ДФС у Херсонській області обговорили на спільній нараді представників територіальних управлінь, що відбулась 10 серпня 2017 року.
Під час заходу обговорили питання здійснення контролю за додержанням законодавства про працю органами Держпраці та ДФС. Також торкнулись питання співпраці між відомствами, що сприятиме злагодженості спільних дій і змусить бізнес серйозніше поставитися до своїх зобов’язань як працедавця. Крім того, обговорили шляхи виявлення та ліквідації використання праці іноземних громадян без належного їх оформлення. 
Тамара Франкевич, перший заступник начальника Головного управління, зазначила, що наразі пріоритетним у діяльності теруправління Держпраці є активна роз’яснювальна робота із суб’єктами підприємницької діяльності та широким колом працездатних громадян  в питанні законодавчих змін, інформування громадськості про урядову політику щодо захисту трудових прав працівників, недопущення порушення законодавства про працю, і особливо щодо гарантій виплати мінімальної заробітної плати, проведення широкої кампанії в ЗМІ проти нелегального працевлаштування. 

Проведено роз’яснювальну роботу в 20 оздоровчих закладах Генічеського району

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 11/08/2017 11:48:19
Робоча група з питань організації безпечного відпочинку в закладах оздоровлення та населених пунктах Генічеського району в період курортно-туристичного сезону найманої праці, в склад якої входять фахівці Головного управління,  обстежила 20 закладів оздоровлення, розташованих у рекреаційній зоні Арабатської Стрілки (с.Стрілкове Генічеського району).
Під час зустрічей проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вимог законодавства про працю, надаються консультації на предмет змін законодавства про працю, зокрема про можливість компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні безробітних на новостворені робочі місця. Пропонуються буклети, які містять інформацію про переваги офіційного оформлення трудових відносин.