Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

На ринку Генічеська проведено роз’яснювальну роботу

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 02/08/2017 17:07:04
З метою інформування населення про переваги трудових відносин у правовому полі, в м. Генічеськ проведена роз’яснювальна робота з відвідувачами ринку, роботодавцями та найманими працівниками  18 торгівельних точок. 
Інспеткор наголосила, що задля  гідних пенсій у майбутньому необхідно позбутися зарплат у конвертах та нелегального працевлаштування! 
Також проведено роз’яснення стосовно нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.2017р. №295.  

Військові Нововоронцовсько –Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату дізнались про переваги офіційного працевлаштування

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 02/08/2017 17:05:03
Сьогодні в Нововоронцовсько –Високопільському об’єднаному районному військовому комісаріаті головний інспектором ГУ Держпраці у Херсонській області Аліна  Байрак провела  семінар для військових – контрактників, в яких закінчується строк контрактної служби. 
Учасникам заходу надано інформацію про пілотну  кампанію з виявлення незадекларованих трудових відносин на Херсонщині. Також присутні дізнались про можливі наслідки нелегального працевлаштування та про гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов'язків , передбачених законами України "Про військовий обов'язок і військову службу" і "Про альтернативну (невійськову) службу".
Військових ознайомили з особливостями діяльності ГУ Держпраці у Херсонській області та державними гарантіями у сфері праці. По закінченні заходу всі присутні отримали інформаційні буклети з контактними даними Головного управління.