Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

Проведено чергову акцію, націлену на подолання нелегальної зайнятості

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 03/08/2017 15:43:12
Продовжується роз’яснювальна робота в рамках пілотної кампанії МОП з подолання незадекларованих трудових відносин на Херсонщині.  З цією метою інспектори Головного управління регулярно організовують заходи, націлені на запобігання розповсюдження «тіньової» зайнятості у Херсонській області.  Так, днями проведено акцію «Задекларуй свою працю» для працівників та власників торгівельних точок Дніпровського ринку. Учасники заходу дізнались про переваги та гарантії, які дає трудовий договір.
Формування правової культури населення  - одна з пріоритетних цілей Держпраці. Кожен громадянин нашої країни  має зрозуміти: гідна праця  включає у себе соціальні гарантії, що неможливо без укладання трудового договору.

Завершено 2 спеціальних розслідування нещасних випадків зі смертельним наслідком

Категорія: Головна сторінка | Нещасні випадки | Новини
Дата: 03/08/2017 09:12:38

Минулого тижня комісіями під головуванням посадових осіб Головного управління було завершено 2 спеціальних розслідування нещасних випадків із смертельними наслідками, які сталися внаслідок ураження електричним струмом.

05 липня 2017 року стався нещасний випадок із смертельним наслідком з завідувачем лабораторії Каланчацького управління водного господарства. За результатами роботи спеціальної комісії нещасний випадок визнаний не пов’язаним з виробництвом, оскільки встановлено, що ураження технічною електрикою сталося при проведенні робіт в особистих цілях в робочий час за межами робочого місця на території виробничої дільниці ФГ «Орбіта», смт. Каланчак. 

07 липня 2017 стався нещасний випадок із смертельним наслідком з електромонтером оперативно-виїзної бригади Генічеського РЕЗ і ЕМ ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго». За результатами роботи комісії встановлено, що даний нещасний випадок пов'язаний з виробництвом, оскільки стався в робочий час при виконанні потерпілим трудових обов’язків.