Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

Продовжено спеціальне розслідування ДТП за участі транспорту патрульної поліції та швидкої медичної допомоги

Категорія: Головна сторінка | Нещасні випадки | Новини
Дата: 12/09/2017 12:25:16
Триває спеціальне розслідування групового нещасного випадку (ДТП), що стався 19 серпня 2017 року у м. Скадовськ Херсонської області.  Так, по дорозі на виклик, на перехресті, карета швидкої медичної допомоги зіткнулась зі службовим автомобілем патрульної поліції. В результаті зіткнення постраждали водій та фельдшер швидкої. Патрульні поліцейські не постраждали. Обставини зіткнення з’ясовуються, термін розслідування продовжено.

Проведено роз’яснювальну роботу в Філії публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Голопристанський елеватор"

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 12/09/2017 12:21:34
Під час планової перевірки Філії публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Голопристанський елеватор" фахівець ГУ Держпраці Альона Загороднюк провела лекцію для працівників та керівництва закладу щодо дотримання законодавства про працю.
Крім того, інспектор зазначила, що ведеться активна роз’яснювальна робота із суб’єктами підприємницької діяльності та широким колом працездатних громадян  в питанні законодавчих змін, інформування громадськості про урядову політику щодо захисту трудових прав працівників, недопущення порушення законодавства про працю, особливо щодо гарантій виплати мінімальної заробітної плати.

До уваги роботодавців!

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 12/09/2017 11:02:50
Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці є профілактична робота та консультування роботодавців.
Запроваджується також можливість проведення, за бажанням роботодавця, аналізу стану дотримання законодавства  про працю  та надання рекомендацій  щодо його застосування.
Відповідно до Порядку контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється інспекторами праці.
Інспектори праці мають контрольні повноваження, які підтверджуються службовим посвідченням встановленої форми, затвердженої наказом Мінсоцполітики  від 24.05.2017 № 866.
Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці можна перевірити на сайті Держпраці у розділі Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю – Інформація щодо виданих посвідчень інспекторам праці або за телефоном (044) 288-10-00.

Головні вимоги, яких повинні дотримуватись роботодавці при вивільненні працівників

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 12/09/2017 10:39:26
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу Законів про Працю України (КЗпП) трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом в разі скорочення чисельності або штату працівників.
У разі прийняття рішення роботодавцем щодо скорочення чисельності або штату працівників законодавством про працю України визначено певні процедурні зобов’язання, яких роботодавець повинен дотримуватися при звільненні працівників.
Звернення до профспілки щодо проведення консультацій з питань скорочення чисельності або штату працівників. Згідно зі статтею 494 КЗпП та статтею 22 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” роботодавець не пізніше як за 3 місяці до намічуваних звільнень з причин економічного,  технологічного, структурного чи аналогічного характеру  або  у  зв’язку з ліквідацією,  реорганізацією,  зміною форми власності підприємства,  установи,  організації повинен надати первинним профспілковим організаціям інформацію щодо заходів по звільненню працівників та провести з ними консультації, включаючи  інформацію  про  причини наступних звільнень, кількість і категорії працівників,  яких це може стосуватися,  про терміни  проведення  звільнень,  а  також  провести консультації з профспілками про заходи щодо запобігання звільненням  чи  зведенню їх  кількості  до мінімуму або пом’якшення несприятливих наслідків будь-яких звільнень.