Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

На колегії Головного управління підбили підсумки роботи за перше півріччя

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 04/09/2017 14:05:09
На засіданні колегії ГУ Держпраці у Херсонській області підсумували роботу за І півріччя 2017 року та розглянули хід виконання заходів за  результатами планових перевірок ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка», ДП «Дослідне господарство «Асканійське», ТОВ «Агробізнес», ПрАТ «Князя Трубецького».
У заході взяв участь заступник Голови Державної служби України з питань праці Ігор Шумелюк, який підкреслив, що основна відповідальність за дотримання норм охорони праці лежить саме на керівниках підприємств.
На колегії  проаналізували діяльність наглядового органу за перше півріччя 2017 року. Так, упродовж січня - червня 2017 року управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки здійснило300 перевірок суб’єктів господарювання, 732 перевірки їх виробничих об’єктів, в ході яких виявлено 5763 порушень нормативних актів з охорони праці, з них на кінець звітного періоду усунено3738 порушень, що складає 65%.
За порушення законодавства з охорони праці притягнуті до адміністративної відповідальності 288 працівників, 88 з яких - керівники підприємств.