Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

Результати роботи Головного управління у першому півріччі в сюжеті "Таврійських новин"

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 06/09/2017 12:52:08
За перше півріччя 2017 року майже 6 тисяч порушень виявлено на підприємствах співробітниками ГУ Держпраці у Херсонській області. Наразі більше половини з порушень усунуто. За недотримання законодавства з охорони праці притягнуто до адміністративної відповідальності майже 300 працівників, третина з яких - керівники. Детальніше про результати роботи Головного управління у першому півріччі в сюжеті "Таврійських новин".

Інспектори праці завітали до КП «Білозерська районна центральна лікарня»

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 06/09/2017 12:47:10
Захід проведено з метою інформування працівників Білозерської центральної районної лікарні щодо  переваг офіційного працевлаштування,  а також щодо моніторингу стану виплати заробітної плати та мінімальних гарантій в оплаті праці, нового порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Крім того, працівників лікарні проінформували про підстави здійснення інспекційних відвідувань.

На семінарі з бухгалтерами закладів освіти Нововоронцьвсього району обговорили актуальні питання законодавства про працю

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 06/09/2017 12:45:04

У Нововоронцовському районному центрі зайнятості проведено семінар з бухгалтерами закладів освіти району за участі головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Херсонській  області Аліною Байрак.

На зустрічі розглянуто актуальні питання зайнятості населення та стану ринку праці, основні аспекти оплати праці з урахуванням змін до деяких законодавчих актів України, що набули чинності в 2017 році.
Аліна Байрак розповіла про порядок оформлення трудових відносин згідно з вимогами чинного законодавства про працю (надання заяви, оформлення особової картки, наказу про прийом на роботу та трудового договору, ведення трудових книжок працівників тощо).